Ramówka
Najlepsze programy, najlepsi prowadzący...

PONIEDZIAŁEK:

06:00 - 7:00 - COŚ MI ŚWITA (Michał Drzyzga / Marcin Skalski)
07:00 - 11:30 - BESTOWY PORANEK (Marcin Janota oraz Mirosław Jędrowski)
11:30 - 16:00 - BESTRESOWE POPOŁUDNIE (Marcin Skalski)
16:00 - 20:00 - MUZYCZNY ŚWIAT ZBYSZKA LEMAŃSKIEGO (Zbyszek Lemański)
20:00 - 22:00 - PODRÓŻE NA BEST (Jacek Silski oraz Grzegorz Guziński)
22:00 - 0:00 - BEST CENZURY (Małgosia Janota oraz Rafał "ORZEŁ" Szczepański)

WTOREK:

06:00 - 7:00 - COŚ MI ŚWITA (Michał Drzyzga / Marcin Skalski)
07:00 - 11:30 - BESTOWY PORANEK (Marcin Janota oraz Grzegorz Stasiak)
11:30 - 16:00 - BESTRESOWE POPOŁUDNIE (Marcin Skalski)
16:00 - 18:00 - BEST WICE PRZY ŚLĄSKIEJ MUZYCE - POWTÓRKA (Wesoły Masorz)
18:00 - 21:00 - DOBRY MOMENT (Marcin Godzik)
21:00 - 23:00 - ODYSEJA SPORTOWA (Maciej Zieliński oraz Sławomir Kordela)
23:00 - Noc z najlepszą muzyką w Radiu BEST

ŚRODA:

06:00 - 7:00 - COŚ MI ŚWITA (Michał Drzyzga / Marcin Skalski)
07:00 - 11:30 - BESTOWY PORANEK (Marcin Janota oraz Grzegorz Stasiak)
11:30 - 16:00 - BESTRESOWE POPOŁUDNIE (Marcin Skalski)
16:00 - 18:00 - BESTOWA 120-stka
18:00 - 20:00 - THE BEST OF UNIVERSE (Henryk Czich)
20:00 - 21:00 - SEKRETY ŻYCIA (Mona Lisa)
21:00 - Wieczór i noc z najlepszą muzyką w Radiu BEST

CZWARTEK:

06:00 - 7:00 - COŚ MI ŚWITA (Michał Drzyzga / Marcin Skalski)
07:00 - 11:30 - BESTOWY PORANEK (Marcin Janota oraz Mirosław Jędrowski)
11:30 - 16:00 - BESTRESOWE POPOŁUDNIE (Marcin Skalski)
16:00 - 18:00 - MUZYKA W RADIU BEST
18:00 - 21:00 - DOBRY MOMENT (Marcin Godzik)
21:00 - Wieczór i noc z najlepszą muzyką w Radiu BEST

PIĄTEK:

06:00 - 7:00 - COŚ MI ŚWITA (Michał Drzyzga / Marcin Skalski)
07:00 - 11:30 - BESTOWY PORANEK (Marcin Janota oraz Kazimierz Sas)
11:30 - 16:00 - BESTRESOWE POPOŁUDNIE (Marcin Skalski)
16:00 - 18:00 - THE BEST OF PATRONITE (Marcin Skalski)
18:00 - 20:00 - SZLAGIEROWA BEST LISTA / NOTOWANIE (Bogusław Skalski)
20:00 - 22:00 - BEST FAJRANT (Bogusław Skalski)
22:00 - 00:00 - BEZ LARMA (Małgorzata oraz Marcin Janota)
00:00 - Noc z najlepszą muzyką w Radiu BEST

SOBOTA:

08:00 - 12:00 - BESTROSKO DO POŁEDNIA (Michał Drzyzga)
12:00 - 14:00 - BEST WICE PRZY ŚLĄSKIEJ MUZYCE (Wesoły Masorz)
18:00 - 21:00 - BEST PARTY (Dj Roberto, Dj Miczi)

NIEDZIELA:

07:00 - 10:00 - SZLAGIEROWA BEST LISTA / PROPOZYCJE
10:00 - 11:00 - NIEDZIELNY PORANEK MUZYCZNY (Bogusław Skalski)
11:00 - 13:00 - KOŁO ŚWIATA MUZYKI (Stanisław Witta oraz Mona Lisa)
23:00 - 00:00 - CHILLOUT NOCĄ (Stanisław Witta)

WIADOMOŚCI:
Poniedziałek - Piątek - 06:00 - 18:00
Sobota - Niedziela - 08:00 - 18:00

SPORT:
Poniedziałek - Piątek - 08:30, 10:30, 13:30